Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
Babciu patrz, jakos bez echa, cisza............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji  ROCZNICY GORACEGO TEMATU dotyczącego przedszkola nr 3,którego dyrektorka jest (...) chcemy złożyć zyczenia tej pani zeby sobie uswiadomiła ,ze to nie jest jej prywatne przedszkole.                                                       Rodzice  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji  ROCZNICY GORACEGO TEMATU dotyczącego przedszkola nr 3,którego dyrektorka jest (...) chcemy złożyć zyczenia tej pani zeby sobie uswiadomiła ,ze to nie jest jej prywatne przedszkole.                                               Rodzice
Pierwsza rocznica - właśnie - czego? Jak to nazwać? Głupoty, pieniactwa, nienawiści - nie najlepiej świadczącej o mieszkańcach miasta, które kiedyś było wzorem wartości i zasad? Bo na pewno nie miłości, którą tak ochoczo przedwczoraj głosili także ujadający od roku na tym forum. Obłudnicy! Odważni tylko tu, znający się na wszystkim, zwłaszcza na zarządzaniu przedszkolem, niedarujący nawet głupich pięciu złotych, niedarujący innym, z wyjątkiem siebie samych, żadnych win, potknięć, przywar. Żal mi ich dzieci i wnuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lans na youtube, cha, cha,cha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest pan Leszek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu Wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu 2 osoby zgineły. 6 rannych (dwoje dzieci) Kobieta spowodowała wypadek miała prawie 4 promile alkoholu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce jest tak, że na układy nie ma rady. Szkoda, że porządny człowiek musiał odejść przez tego typu sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Tusk do przedszkola w Swidniku  to wina dyrektorki to ona powinna dbac o placowke i  otaczac sie najleprzymi  ludzmi  a nie  brac  gotowe pieniadze przez kadecje  ciekawe gdzie teraz pujdzie  bo w tym przedszkolu napewno nie zostanie  a do emerytury jeszcze  brakuje  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam nie pasowała tamta i nie pasuje ta dyrektor, to co wam by pasowało?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale Bożenkę to pracownicy utrącili chyba że sama odeszła, a ile serca w ten remont wkładała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bozenka  była wymagajaca   i dawała od siebie wszystko a Jolka nie potrafi nic  i niema za sobą nikogo  dlaniej liczy sie stanowisko a nie placówka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czwórce będzie super monitoring
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpieczeństwo dzieci w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w trojce juz dawno jest monitoring. Jeszcze poprzednia dyrektorka zalozyla. Zaden szal, tam to juz normalnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co  przekomazacie bespieczenstwo  zalerzy od nauczycieli  a nie od kamer  puknijcie sie w głowy zamiast  kupic dzieciom zabawki to montuje sie  kamery ktore i tak są nie potrzebne   przedszkole jest placowką zamknietą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w tym przedszkolu, o dyrektorze niewiele mogę powiedzieć ale o nauczycielach więcej, Panie nauczycielki niektóre wcale nie zajmują się dziećmi faktycznie krzycza na nie, była dziewczynka pozostawiona sama sobie żadna nauczycielka nie rozmawiała z tym dzieckiem, bo stwierdziły ze ona jakaś niedorobiona, dziecko było wycofane ale wystarczyło się nim zająć lepiej, zainteresować dla, ego takie jest, okazało się ze dziecko było wstydliwe i samo tez obserwowalo nas, kilka podejść i prób rozmowy z tym dzieckiem zaowocowało tym ze zaczęło się otwierać i rozmawiać, wiem też ze jedna z pomocy jest pupilem pani dyrektor taki liposukcja wszyscy wiedzą o kogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w tym przedszkolu, o dyrektorze niewiele mogę powiedzieć ale o nauczycielach więcej, Panie nauczycielki niektóre wcale nie zajmują się dziećmi faktycznie krzycza na nie, była dziewczynka pozostawiona sama sobie żadna nauczycielka nie rozmawiała z tym dzieckiem, bo stwierdziły ze ona jakaś niedorobiona, dziecko było wycofane ale wystarczyło się nim zająć lepiej, zainteresować dla, ego takie jest, okazało się ze dziecko było wstydliwe i samo tez obserwowalo nas, kilka podejść i prób rozmowy z tym dzieckiem zaowocowało tym ze zaczęło się otwierać i rozmawiać, wiem też ze jedna z pomocy jest pupilem pani dyrektor taki lizodup wszyscy wiedzą o kogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi gościu. Dla ścisłości zależy piszemy tak, a nie przez rz. Tu nie zaglądają sami analfabeci. Pozdrawiam;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...